Kurumsal

Hakkımızda

Makyağsan 1965 yılından beri, madeni yağ satışı işinde, faaliyet göstermektedir. Yarım asırdan fazla tecrübesi süresince, en kaliteli yağları, en iyi hizmet ve fiyatla sunmuş, böylece müşterilerinin, en doğru yağlama çözümlerine ulaşmak için her zaman güveneceği bir adres olmuştur.

Siz değerli müşterilerimize, içlerinde kimya, makine ve jeoloji mühendislerinin bulunduğu satış ve teknik destek ekibimizle hizmet vermenin gururu içerisindeyiz. Bursa depomuzdan Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Bilecik, Yalova, İzmir depomuzdan İzmir, Manisa, Muğla, Aydın, Denizli Antalya depomuzdan Antalya, Burdur ve Isparta illerine Afyon depomuzdan da Afyon, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerine satış, pazarlama ve dağıtım hizmetimiz bulunmaktadır.

MAKYAĞSAN, Mobil yağlarının Yetkili Distribütörü olup yukarıda belirtilen toplam 17 il ve bağlı ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Mobil binek aracı motor yağları, Mobil ticari araç yağları ve Mobil endüstriyel yağları dahil çok geniş bir yelpazedeki Mobil motor yağlarının dökme tankerlerden 1 lt paketlere kadar değişen çeşitli ambalajlarda dağıtım ve satışını yapıyoruz. Vizyonumuz sizin işinize, bizim iş ilişkimize ve Mobil markasına değer katan yüksek performanslı Mobil ürünlerinin ve hizmetlerinin satışını yapmaktır.

Yüksek performanslı Mobil yağları ve Mobil gresleri Orijinal Ekipman İmalatçısı(OEM) ile yakın işbirliği içinde geliştirilen üstün kaliteli Mobil markalı ürünler mükemmel sonuç vermek için tasarlandı.

  • Laboratuvarda ve sahada kapsamlı testlerden geçirildi.
  • Endüstrinin, Ekipman İmalatçısının ve OEM'nin gerekliliklerinin ötesine geçecek şekilde formülleştirildi.
  • Kaliteli performansın korunması için araştırmalarla sürekli olarak iyileştirildi.
  • En zorlu uygulamalar için benzeri olmayan bir sentetik yağlayıcı grubu bunlara öncülük etti.

İhtiyacınız olan motor yağlarını ve greslerini size sunar. Mobil yağ stokçuları ve tedarikçileri olarak, amacına uygun inşa edilmiş depomuzda küçük ve büyük ölçekli müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla ve verimli biçimde karşılık vermemizi sağlayan bol miktarda yağlayıcı bulundururuz. Tedarikte esnek olabilmek için kendi nakliye filomuza sahibiz ve ayrıca malların doğrudan depodan alınmasını da kabul ederiz.

Copyright © Makyağsan A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.